Iz 90. let 20. stoletja se naši gostje spominjajo moderatorjev Simona Antoniča, Matjaža Megliča, Andreje Meglič, Nataše Meglič Ličen, Vesne Tišler Sušnik, Vesne Vogelnik, Nine Mavrič in Petre Bandelj. Izmed tehnikov so bili omenjeni Jernej Jazbec, Janez Kajžar, Bojan Hudobivnik, Peter Miklič, Zoran Ličen in Janez Cvek.
Ob omenjanju oddaj ne moremo mimo tradicionalne tržiške prireditve Šuštarska nedelja, ki jo je Maja Gradišar prenašala v živo. Pobudo za to je dal pokojni Tine Tomazin, nekdanji tržiški župan in eden od pobudnikov prireditve. Sestavljala in brala je reklamna sporočila, obvestila obiskovalcem, se pogovarjala z razstavljavci in obiskovalci … Za predstavitev bogate čevljarske dediščine je uporabljala knjigo Viktorja Kragla Zgodovinski drobci župnije Tržič. Oddajanje je trajalo po 12 ur, iz županove pisarne, od koder je v začetnem obdobju radio prenašal prireditev, je imela lep pogled na dogajanje. Radio je prenašal tudi v 60. letih zelo priljubljeno prireditev Tržič izbira, prek telefona se je oglašal s športnih prireditev v Planici itd.
Iz anket lahko razberemo, da je bil Radio Tržič priljubljen tudi zaradi izbora (predvsem) narodno-zabavne glasbe, ki jo je osrednji Radio Ljubljana načelno vrtel le ob četrtkih. Omeniti moramo oddajo Pod kozolcem, ki jo je ustvarjala Jekica Gaber. Poslušalci so med 14 do 16 skladbami izbrali svojo najljubšo, ki se je nato vrtela čez teden.
Obdobje Radia Tržič se je zaključilo s preimenovanjem v Radio Gorenc, konec 90. let 20. stoletja. V pogovoru z nekdanjimi ustvarjalci programa se je čutilo, koliko entuziazma in veselja so vložili v svoje delo. Radio je opravljal svojo funkcijo, v prvi vrsti je to bilo obveščanje o aktualnih dogodkih ter sprostitev in zabava. Orientiran je bil na lokalno območje in kot takega so ga za svojega vzeli tudi poslušalci. Po spominu poslušalcev smo izbrskali še naslednje sodelavce Radia (po abecednem redu): Anka Ahačič, Tanja Ahačič, Vlado Barabaš, Andrina Jager, Jaka Kepic, Smiljana Knez, Jožica Koder, (osnovnošolka) Romana Ogrin (por. Krajnčan), Janez Kuhar, Jožica Laharnar, Janko Ropret, Pavel in Igor Rupar, Nadja Štakul. Sodelovali so tudi Rudi Hafner, Janko Maršič in Stane Perko kot »tehnično- družabna« podpora ter člani Ansambla Radia Tržič. Seveda ni šlo brez administratork/računovodij: Jelke Romih, Nuše Hladnik (por. Perko), Anice Janc, Marije Vičič, Marije Dolinar …
Radio Tržič je bil eden pomembnih ustvarjalcev družabnega življenja v naši okolici v drugi polovici 20. stoletja.