Številni so Milana Boriška ohranili v trajnem spominu.
Na hiši, kjer se je rodil in so jo že podrli, so namestili spominsko ploščo, ki jo danes hrani Aeroklub Milan Borišek.
Ob 25 letnici njegove smrti, 1975, so s pomočjo Cvetke Klančnik Belin v njegov spomin pripravili velik športni mimohod. Prišli so general Lado Ambrožič Novljan, pilot Jože Krumpak, člani ekipe iz Örebra in mnogi drugi.
Mirko Kaplja, dolgoletni litijski župan in častni občan se spominja:
»Z Milanom sva bila soseda. Mulci smo ga občudovali, biti pilot v tistih časih je bilo nekaj posebnega. Ko je odhajal na svetovno prvenstvo, sem mu z vozičkom na postajo peljal težak kovček.«
Cvetka Klančnik Belin, tudi sama pilotka jadralnih letal, je bila velika občudovalka Milana Boriška in njegove zapuščine. Ob postavitvi spomenika Milanu Borišku na njegovem grobu je 28. 8. 1955 kot zastopnica Letalske zveze Jugoslavije v svojem govoru poudarila:
»Smrt Milana Boriška je huda izguba za naše jadralstvo oziroma letalstvo. Z njim smo izgubili odličnega letalca, preizkusnega pilota in najboljšega učitelja letenja. Izgubili pa smo tudi priljubljenega tovariša in dobrega patriota, ki je bil vedno pripravljen pomagati svoji domovini za njen napredek in razvoj. Slediti delu Milana Boriška je najboljša oddolžitev njegovemu spominu.«
In res je tako; spomin na Milana Boriška je živ, spominjajo se ga člani Aerokluba Milan Borišek Litija, ki s ponosom nadaljujejo njegovo tradicijo. Spomnila se ga je fundacija Villa Litta, ki je leta 2000 izdala spominsko ovojnico.